Skočiť na hlavný obsah

Byty na golfe na skok od Bratislavy a Brna

O projekte

Golf, relax pri jazere a množstvo ďalších aktivít

Luxusné byty LuxApartments nie sú tuctovým projektom ani stavbou s bežnou architektúrou. Práve naopak, tento projekt v sebe kombinuje najmodernejšiu stavebnú technológiu s použitím kvalitných prírodných materiálov a premyslený dizajn.

Bytové domy sú postavené z drevených CLT panelov vyrábaných presne na mieru v Rakúsku. Vďaka kombinácii dreva, ekologického zateplenia STEICO na báze dreva a špeciálnej fasády majú byty zdravú mikroklímu. A vďaka výmene vzduchu cez rekuperáciu aj dostatok čerstvého vzduchu bez toho, aby ste sa starali o vetranie.

Špičková technológia Loxone robí z bytu plne inteligentné bývanie, ktoré premýšľa a pracuje za vás. Nemusíte riešiť chladenie v lete či kúrenie v chladnejších mesiacoch, inteligencia sa o všetko postará. A ak chcete niečo zmeniť v nastaveniach, máte poruke aplikáciu v mobile

Image
Multišportové ihrisko pre zábavu s priateľmi
Image
Nekonečné prechádzky v prírode
Image
Chytanie rýb na jazere v areáli
Image
Jazda na koňoch v okolí
Image
Hubárčenie počas jesene
Fotografia apartmánu 1
Fotografia apartmánu 2
Fotografia apartmánu 3
Fotografia apartmánu 1
Fotografia apartmánu 2
Fotografia apartmánu 3

Pozrite si fotografie dokončených bytov

Partneri a riešenia

houses in Záhorie region

Región Záhorie

Záhorie, to sú desiatky kostolíkov vrátane dominanty - Baziliky Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne, ale aj množstvo hradov, zámkov a kaštieľov, ako napríklad Branč alebo Holíčsky zámok. Rovinu s borovicovými lesmi pre nekonečné prechádzky a cykloturistiku striedajú kopce Malých a Bielych Karpát s niekoľkými prírodnými rezerváciami a chránenými územiami. To všetko dopĺňa množstvo technických pamiatok na čele s jedinečným Baťovým kanálom. 

Golfový areál

Možnosť zakúpenia členstva v Penati Golf Clube

golf course

Kontaktujte nás

Máte záujem o byt alebo otázku k projektu?
Kontaktujte nás cez formulár a my sa vám obratom ozveme späť.